По-русски | In English
Biblijos kelias
krikščionių bažnyčia
Tiesioginė pamaldų transliacija
Tiesioginė pamaldų transliacija

Artimiausi įvykiai

Įvykių kalendorius

Naujos nuotraukos

 ()

Albumas:

 ()

Albumas:

 ()

Albumas:

Naujienos

2016-07-28 - TĘSIAMAS PASTATO REMONTAS PO GAISRO

Po tragiškos 2015 m. spalio 24-osios nakties, kai nuo gaisro kaimyniniame sklype užsidegė bažnyčios pastatas, praėjo daugiau nei pusė metų. Visos bažnyčios draugiškai padėjo. Pastorius Anatolijus praleido du mėnesius keliaudamas po Ameriką. Daugelis bažnyčių padėjo, sužinojusios apie nelaimę Lietuvoje. Gavus šią pagalbą tęsiami pastato remonto darbai. Jau daug kas padaryta. Prieš jaunimo konferenciją, vykusią balandžio pabaigoje, buvo suremontuota pagrindinė salė. Darbų dar liko, bet tarnavimai perkelti į pagrindinę salę ir bažnyčia vėl gali rinktis kartu.
Suremontuotas brolių kambarys ir apatinė salė, toliau remontuojama virtuvė. Baigiamas fasado apšiltinimas ir apdaila.
Dar daug jėgų ir lėšų reikės rekonstruojant mažąjį stogą, kuris nesudegė gaisre, bet kurio dangą būtina pakeisti.
Statyboms vis dar reikia rėmėjų ir darbininkų. Bažnyčia Biblijos kelias“ dėkoja Viešpačiui ir visiems, dalyvavusiems darbuose Vilniuje.

2016-02-15 - 4 mėnesiai po gaisro
Bažnyčia "Biblijos kelias" širdingai visiems dėkoja už pagalbą atstatant bažnyčią. Be Jūsų rankų ir aukų mes neturėtume to, ką turime po 4 mėnesių. Nors darbų dar yra be galo daug, tačiau pažanga akivaizdi. Šiuo metu bažnyčia sutiko padaryti viską, kad galėtų priimti jaunimą, kuris atvyks į Baltijos šalių konferenciją. Konferencija įvyks 2016 m. balandžio 15-17 dienomis. Mes tikime, jog Dievas padės pasiekti šį tikslą.
Šiuo metu vyksta šie darbai – lubos apsiuvamos gipsu, jau padaryta elektros instaliacija, ventiliacija. Greitai prasidės dažymo darbai.
Kartu su ateinančiu pavasariu prasidės išoriniai darbai. Kadangi lauke stovi pastoliai, galima pradėti apšiltinimo darbus ir fasado apdailą.
Mums vis dar reikalinga Jūsų pagalba!

2015-12-17 - PO GAISRO PRAĖJUS DVIEM MĖNESIAMS
Per Kalėdas sueis lygiai du mėnesiai po gaisro. Per tą laiką daug nuveikta. Viešpats stebuklingu būdu davė lėšas, būtinas darbui tęsti. Įvairios bažnyčios, pažįstami ir nepažįstami žmonės, giminės – visi aukojo iš visos širdies.
Dievas palaimino ir darbo rankomis. Broliai ir seserys iš bažnyčios, jaunimas ir paaugliai, – kasdien darbavosi 5–20 žmonių. Ypač jaudinanti buvo iš toli (iš Talino, Jehvio, Rygos, Vinicos, Lucko) atvažiavusių brolių pagalba.
Šiuo metu jau padengtas ir apšiltintas didysis stogas, pakeisti visi apgadinti langai, didžiąja dalimi atkurtas fasado apšiltinimas, pagrindinėje salėje betonuotos šildomos grindys. Liko dar daug darbo, bet žiemai spėjome pasiruošti. Garbė Viešpačiui! Dėkojame visiems, kas prisidėjo savo darbu ar pinigais prie Dievo darbo!

2015-11-08 - Dvi savaitės po gaisro


Praėjo jau dvi savaitės po gruodžio 24 dienos, kuri pakeitė Bažnyčios „Biblijos kelias“ gyvenimą.
Daug kas pasikeitė. Susirinkimai sėkmingai vyksta trijose vietose: Naujoje Vilnioje, Lentvaryje ir nukentėjusioje bažnyčioje – apatinėje salėje. Įvykusi nelaimė dar labiau suburė žmones. Vyksta diskusijos, maldos šiuo klausimu: „Ką Viešpats nori mums pasakyti per šią nelaimę?“ Juk krikščionio gyvenime niekas nevyksta šiaip sau.

Per šį laikotarpį Viešpats labai padėjo pasistūmėti atsistatymo link. Buvo demontuotos pažeistos stogo ir fasado dalys, išvežtos šiukšlės, pirmo aukšto ir rūsio patalpos buvo išdžiovintos ir sutvarkytos, atnaujinta elektros sistema. Svarbiausia, vietoj vienos pusės sudegusio stogo dalies yra pastatyta nauja konstrukcija, kuri jau apšiltinta ir uždengta apsaugos plėvele. Tolesnis žingsnis – kitos stogo pusės dangos pakeitimas, jos apšiltinimas ir padengimas plėvele nuo lietaus. Po to jau bus galima stogą dengti skarda.

Šiems darbams aukoja Bažnyčios „Biblijos kelias“ nariai, Lietuvos ir viso pasaulio Bažnyčios, laisvos valios žmonės. Visiems jiems esame labai dėkingi! Teatlygina Viešpats geruoju už geraširdiškumą! Deja, visų reikalingų lėšų dar neturime, bet šiuo metu vykstančioms statyboms visada yra ir pinigų, ir medžiagų.

Ekspertai baigė savo tyrimą ir pateikė dokumentą, kuris patvirtina žalą – 107 tūkst. eurų.

Mums reikia:
- Jūsų aukojimų (visi rekvizitai ir galimybės pagrindiniame Bažnyčios puslapyje);
- architekto paslaugų;
- teisininko konsultacijų;
- advokato paslaugų;
- darbininkų, stogdengių ir apdailos darbų specialistų.

Pasiūlymus prašome siųsti el. paštu - pastor@biblija.org

2015-10-24 - Atsitiko nelaimė - gaisras
Šeštadienį, spalio 24 dieną, 4 valandą ryto prasidėjo gaisras. Šalia bažnyčios pastato įsikūrusi turgavietė, kurioje ūkininkai prekiavo savo produkcija. Viename iš turgaus paviljonų prasidėjo gaisras. Kadangi visa konstrukcija buvo medinė, o stogas plastikinis, ugnis greitai ir stipriai išplito. Tuomet įvyko keli sprogimai, greičiausiai tai buvo dujų balionų sprogimai. Įsisiautėjusi liepsna pakilo taip aukštai, kad net pradėjo liesti, o vėliau ir persimetė į šalia esantį pastatą - bažnyčią. Užsiliepsnojo stogas, sprogo langų stiklai, susilydė pastato fasado apšiltinimas. Gaisrininkai apie 6 valandas kovojo su ugnimi. Nors buvo be galo pavojinga, broliai įsiveržė į pastatą ir iš pagrindinės bažnyčios salės išnešė aparatūrą, patraukė kėdes, išnešė dokumentaciją ir literatūrą.

Žiūrėdami į ugnies jėgą, kuri visiškai sunaikino turgelį, matome didelį stebuklą, jog bažnyčios pastatas nesudegė iki pamatų. Bet vis dėlto jis smarkiai nukentėjo. Sudegė pusė stogo, visą dešinę fasado pusę reikės remontuoti, apšiltinimo izoliacija išsilydė, visi langai ir durys, kurios buvo gaisro pusėj, tapo nebenaudojamos. Taip pat nukentėjo elektros instaliacija, ventiliacija, priešgaisrinė ir saugos sistema. Daug nuostolio patyrėme dėl vandens, kuriuo buvo užpilta dauguma patalpų.
Taigi, priešaky rudens lietūs ir žiemos šaltis, o bažnyčia liko be stogo ir langų.

Kai praėjo pirmas šokas po visų įvykių, tikintys griebėsi darbų, tikėdamiesi iki žiemos atstatyti stogą ir pakeisti langus. Laikinai ant stogo ir langų buvo prikalta plėvelė, kad pastatą apsaugotų nuo lietaus. Išvežamos šiukšlės, džiovinamos patalpos, išrinkinėjamos sudegusios konstrukcijos.

Bažnyčia meldžiasi ir tikisi, jog Dievas atvers krikščionių, gerų žmonių, Vilniaus valdžios širdis ir jie padės išeiti iš šios padėties. Dievas gali liūdesį paversti džiaugsmu.

Jūs galite padėti:
- Melskitės Viešpačiui už mus.
- Galite išreikšti norą dalyvauti atstatyme, skambinkite pastoriui Anatalijui (+37060020567)
- Galite paaukoti bažnyčios atstatymui.
Rekvizitai:
Gavėjo pavadinimas: VKB "Biblijos kelias"
Įmonės kodas: 192071477
Įmonės adresas: Architektų g. 55-1 Vilnius 04219 Lietuva (Lithuania)
Pastorius: Anatolij Dmitruk
Bankas: SEB bankas, код банка 70440
SWIFT: CBVI LT 2X
Sąskaitos numeris: LT827044060000918764

Mums reikia Jūsų pagalbos!
Iš anksto dėkojame.

Visos naujienos

Citata

Prieš tai, kai aš būsiu danguje, dangus turi būti manyje.

Čarlzas Stanfordas

Kitos citatos

Apklausos

Kiek laiko jus meldžiatės?

Aš išvis nesimeldžiu

Meldžiuosi labai retai, ne kasdien

Keleta minučių per dieną

30-60 minučių per dieną

Daugaiu nei valandą per dieną

Meldžiuosi visą laiką

Peržiūrėti rezultatus | Visos apklausos

Nauji pamokslai/straipsniai/audio

© 2000-2016 Vilniaus krikščionių bendruomenė "Biblijos kelias" | Webmaster | Puslapio viršus
| Pagrindinis | Įvykių kalendorius | Naujienos | Apie mus | Kuo mes tikime | Audio | Video | Nuotraukos | Svečių knyga |